PIĘKNE DŁONIE

Pracujemy na produktach marki ASTRA NAILS , które jest numerem jeden w branży stylizacji paznokci. Zadbane dłonie i paznokcie, to najlepsza wizytówka każdej kobiety. Wykonujemy manicure, hybrydę i żele. Pracujemy tylko na produktach najwyższej jakości,bezpiecznych dla zdrowia. Wszelkiego rodzaju zdobienia, wykonujemy na życzenie klienta.

ZABIEGI NA CIAŁO

Zabiegi są idealnym rozwiązaniem pielęgnacyjnym dla skóry zmagającej się z takimi problemami jak : celluit, brak jędrności skóry, nadmiar tkanki tłuszczowej, rozstępy.

Dysponujemy maszyną typu KEEP BODY ICE na której wykonywany jest zabieg kriolipolizy.

KOSMETYKA TWARZY

Efekt wypoczętej, zregenerowanej i bardziej napiętej skóry? Jest to możliwe dzięki zabiegom oferowanym przez naszą kosmetyczkę, pracującą na wysoko specjalistycznych produktach i stale podnoszącej swoje kwalifikacje.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Efektem naszych zabiegów jest poprawa gęstości i jędrności skóry, jej uelastycznienie i likwidacja zmarszczek. Zabiegi zwiększające gęstość skóry oraz odwracające skutki starzenia się.

PODOLOGIA I PEDICURE

Usługi Podologiczne powstały z myślą o osobach z dolegliwościami stóp. Zapraszamy również na zabieg pielęgnacyjny jakim jest pedicure kosmetyczny.

MASAŻ

Podaruj sobie chwilę przyjemności! Zregeneruj siły w otoczeniu świec i nastrojowej, odprężającej muzyki lub pozbądź się bólu pleców po ciężkim dniu pracy.

Skontaktuj się z nami

Odwiedź nas

ul. Rdestowa 150A/LU
81-577 Gdynia

Skontaktuj się

tel. 58 629 01 82

e-mail: biuro.cancun@gmail.com

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 12:00-22:00
Sobota 12:00 - 20:00